Toto je testovací zpráva


Anotace:

Workshop pro lektory tanečně - pohybové výchovy dětí, pedagogy ZŠ a ZUŠ

Tanec Praha již 12 let realizuje projekt Tanec školám, který přináší dětem do pražských škol kreativní pohybovou výuku. Druhým rokem organizujeme také zážitkově-metodické semináře pro lektory, taneční pedagogy a nové zájemce. Další seminář bude vést mimořádně inspirativní osobnost, lektor intuitivního vzdělávání Thomas Pedroli. Jeho workshop bude speciálně zaměřen na pedagogickou práci v třídním kolektivu.

Thomas Pedroli o workshopu:
Během intenzívního třídenního workshopu projdeme širokou škálou cvičení a her. Typické pro tento druh hraní jsou nesoutěživé aspekty, spolupráce, přicházející intenzivní radost, střídání vzrušení i klidu a vnitřní disciplína, která vyvstává ze zdánlivého pohybového chaosu. Budeme pracovat s tělem, ale také s holemi, šálami, provazy, míčky a nábytkem. Občas se posadíme a budeme hovořit o kontextu, didaktice a všech ostatních otázkách, které budete mít. „Dítě ve vás se chce znovu narodit!”

 

Přihlašování a info: martina.filinova@tanecpraha.eu

Kapacita workshopu je omezená, přihlašování do 15. 9. 2018.

Účastnický poplatek: 1000 Kč / student: 700 Kč

Workshop bude v angličtině s tlumočením.

 

Thomas Pedroli je hudebník, intuitivní kouč, lektor seminářů na témata intuitivní komunikace a intuitivní pedagogika. Narodil se v roce 1957 v Nizozemsku. Studoval waldorfský vzdělávací systém a hudbu. Učitelství a výuce hudby se věnoval 34 let na různých školách v Nizozemsku a v Německu. V roce 1998 Thomas inicioval semináře pro intuitivní pedagogiku s Pär Ahlbomem. V současnosti žije V Německu, kde působí jako kouč a lektor na volné noze a zároveň vede workshopy a semináře v několika zemích Evropy, Rusku, USA, či v Japonsku.

Thomas Pedroli

https://www.thomas-pedroli.com

 

Partneři:

MHMP  MKCR  Státní fond kultury Praha 3      Goethe Institute

 

Fotografie z workshopu Thomase Pedroliho - archiv lektora.